Лекції з агрономії розпочалися в Університеті третього віку

Шостого жовтня для слухачів Університету третього віку презентували цикл лекцій з агрономії «10 лайфхаків, які зроблять дачне життя простішим» у рамках осіннього семестру. На першу лекцію завітали двадцять учасників.

«Групи для навчання формуються згідно з карантинними обмеженнями. Сьогодні тут ті слухачі, яких дійсно цікавить тема агрономії, оскільки у більшості з них є дачі, присадибні ділянки. Лекції з агрономії досить популярні. Ця тема не нова в освітній програмі, але щоразу викладачі формують матеріал таким чином, щоб він був корисним і цікавим. Сподіваємося, і цього разу наші слухачі отримають нові знання, які зможуть застосувати на практиці», – підкреслила провідна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Вікторія Дерець.

Професор кафедри землеробства та ґрунтознавства, керівник центру природного агровиробництва Дніпровського аграрно-економічного університету Микола Харитонов з Університетом третього віку співпрацює вже шостий рік поспіль: «Щоразу розширюємо тематику наших лекцій. Цього разу з-поміж іншого говоритимемо про щеплення плодових культур, зокрема овочевих, баштанних. А також, як правильно вирощувати різні салатні культури».

Дніпрянин Микола Литвин уже четвертий рік відвідує Університет третього віку і неабияк тішиться цим.

«Гарний соціальний проєкт, а головне – корисний і цілком безкоштовний. Відвідував лекції юридичного напряму і з психології. Зараз залюбки записався на лекції з агрономії, оскільки маю дачу з садом, городом. Упевнений, почута інформація на цих заняттях допоможе мені виростити ще гарний урожай», – додав чоловік.

Нагадаємо, записатися до університету можна, завітавши до офісу за адресою: вул. Старокозацька, 40-Б. При собі необхідно мати паспорт і пенсійне посвідчення. Телефон для довідок: (056) 778-03-44.