Ломаченко: Після поразки від Лопеса я розпочав нове життя

Ломаченко: Після поразки від Лопеса я розпочав нове життя

Василий Ломаченко — Теофимо Лопес, Getty Images

Екс-чемпіон світу у трьох дивізіонах Василь Ломаченко розповів, як на нього вплинула поразка у бою проти Теофімо Лопеса.

«Що сталося у моєму житті? Я втратив три пояси, я програв бій із Лопесом. Але я виграв дещо набагато більше, ніж ці три пояси. Для мене це було дуже добре. Тепер я це розумію. Зараз я розпочав нове життя як інша людина».

«Перед цим я був людиною, яка хотіла підкорити світ. Всередині мене моє его було дуже великим. Багато хто цього не помічав, але після цієї поразки я побачив себе і з цього моменту почав змінюватися. Всьому свій час. Можливо, це був не мій час».

Читайте також: Ломаченко: Я не проти реваншу з Теофімо Лопесом, але в якій вазі це можливо?

Нагадаємо, що у жовтні 2020 року Ломаченко програв Лопесу одноголосним рішенням суддів у бою за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі. Після цього Лопес перейшов у першу напівсередню вагу і не планує повертатися до попередньої категорії.

Ломаченко проведе наступний поєдинок з абсолютним чемпіоном світу у легкій вазі Девіном Гейні. Бій пройде 20 травня в Лас-Вегасі на арені MGM Grand Garden і транслюватиметься за системою PPV на телеканалі ESPN+.

Джерело

Новости Украины