Люди з інвалідністю та літні люди зможуть оплатити ліки коштами програми єПідтримка

Найближчим часом вакциновані люди з інвалідністю та літні люди матимуть змогу купити за 1000 гривень від програми єПідтримка лікарські засоби. А згодом цими коштами можна буде оплатити житлово-комунальні послуги. Постанову про це ухвалив Кабінет Міністрів України.

  • Уряд вчергове розширив програму єПідтримка для вразливих груп населення, адже саме ця категорія є однією із груп ризику та має супутні захворювання. Тому можливість придбати ліки за отримання базового курсу щеплень та бустерної дози – це додатковий стимул захистити себе від тяжкого перебігу хвороби, – зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

Зазначимо, що 500 гривень за бустерну дозу щеплення від COVID-19 у рамках програми єПідтримка українці зможуть отримати з 14 березня. 

Окрім того, Уряд збільшив строк використання коштів – перераховані на картку 1000 гривень потрібно буде витратити впродовж 9 місяців з дня зарахування їх на рахунки. До цього громадяни мали використати кошти впродовж 4 місяців.

На сьогодні програмою єПідтримка вже скористалися понад 8,2 мільйони громадян. 

Нагадаємо, що відповідно до умов програми 1000 гривень можуть отримати всі громадяни України від 14 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. 

За матеріалами МОЗ


Источник

Новости Украины