Львів завтра попрощається з молодим Героєм (ФОТО)

У понеділок, 2 січня, Львів попрощається із загиблим на війні з російським окупантом Юрієм Гординським. Про це 1 січня повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла.

А об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі. 

Маршрут похоронної процесії пройде: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Біографічна довідка Героя: Львів’янин Юрій Гординський (02.01.1990-27.12.2022) навчався у Середній школі №4 (сьогодні — Львівська лінгвістична гімназія).

Здобував освіту на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.

Після завершення навчання проходив строкову військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Працював у сфері IT-технологій. Із початком повномасштабного вторгнення повернувся до лав 80-ї бригади задля оборони Батьківщини від російських загарбників. Був одним із захисників, що визволяли місто Херсон від окупанта, виконував бойові завдання на південному та східному напрямках.

У Юрія Гординського залишилися батьки, брат, сестра та дві бабусі.

Сьогодні у перший день року Львівщина зустріла загиблого 25-річного воїна

Джерело

Новости Украины