«Львівобленерго» відповіло на основні питання про погодинні відключення

«Львівобленерго» на своїй «Facebook»-сторінці відповіло на найчастіші запитання стосовно графіку погодинних відключень, який введений на Львівщині сьогодні вранці.

Я знайшов групу свого будинку у графіку погодинних відключень, але у вказаний час електроенергію не відключили, чому?

Так може статись з різних причин:

1. Графік погодинних вимкнень може впроваджуватися не в повному обсязі, в залежності від ситуації в енергосистемі України.

2. Графіки погодинних вимкнень можуть бути відмінені за розпорядженням диспетчера «Укренерго».

3. Через повітряну тривогу (як сьогодні вранці) вчасно здійснити відключення неможливо.

Але у будь-якому випадку радимо бути готовим до можливих відключень у години, вказані для Вашої групи.

Чому не відкривається файл з графіком або пошук?

Інформація у розділі «Чому немає світла» на сайті «Львівобленерго» постійно уточняється та доповнюється, зважаючи на динамічну зміну ситуації в енергетиці.

Водночас, Ваш гаджет може зберігати кеш у браузері й не показувати внесені зміни. Тому слід час від часу перевантажувати сторінку «Чому немає світла» для отримання коректної інформації.

Мій будинок позначений одразу у двох групах, чому?

Про такі випадки просимо Вас повідомляти у приватні повідомлення на сторінку «Львівобленерго» у «Facebook», аби ми могли оперативно з’ясувати ситуацію та внести необхідні зміни.

У чому різниця між графіком аварійних відключень (ГАВ) та графіком погодинних відключень електроенергії (ГПВ)?

Ключова різниця між аварійними та погодинними відключенням — погодинні плануються заздалегідь, і енергокомпанії мають змогу повідомити про них споживачів, на відміну від аварійних відключень.

Окрім цього, в графіку аварійних відключень задіяно близько 25 % всіх споживачів, у погодинних відключеннях — 75 %. Також графік аварійних відключень поділений на чотири групи, погодинний — на три.

Чи треба надалі дотримуватись рекомендацій щодо економії електроенергії сьогодні?

Так. Незважаючи на погодинні відключення, українська енергосистема потребує Вашої допомоги і надалі, адже дефіцит електричної потужності зберігається, ворог продовжує обстріли енергооб’єктів.

Енергетики вдячні кожному українцеві, який дотримується режиму економії електроенергії з 17:00 до 23:00 год. та з 8:00 до 11:00 год. і разом з нами тримає енергетичний фронт. Бо світло переможе темряву.

Чому ввімкнуте вуличне та зовнішнє освітлення?

Вуличне освітлення не є компетенцією ПрАТ «Львівобленерго», а місцевих громад.

Інше зовнішнє освітлення — реклама, вивіски та інші декорації вмикають або вимикають лише за ініціативою власників приватних підприємств. Ми вдячні багатьом львівським підприємцям, які дотримуються режиму економії та вимикають освітлення у рекомендований час.

Нагадаємо, від сьогодні на Львівщині діє новий графік відключень світла.

Джерело

Новости Украины