Львівський історик знову вчиться ходити, аби повернутися на фронт

Орест Круковський отримав 9 уламків у стегно, коли потрапив під мінометний обстріл, визволяючи Лиман, і тепер знову вчиться ходити. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Реабілітацію чоловік проходить в центрі НЕЗЛАМНІ Першого медичного об’єднання Львова.
 
Оресту Круковському – 52 роки, він є істориком Музею національно-визвольної боротьби у Львові, з перших днів повномасштабного вторгнення став до лав ЗСУ.

Оресту вдавалося залишитися неушкодженим. Та 27 вересня, у свій день народження, Орест разом з побратимами пішов у наступ. Завданням було звільнити тимчасово окупований Лиман. Чоловіка накрило мінометним обстрілом. 

На допомогу прийшов товариш. Він наклав Оресту турнікет. Ще за секунду, наче нізвідки, з’явилася автівка з нашими військовими і лікар, який надав першу допомогу.

Розбитою ґрунтовою дорогою захисника везли до Краматорська. Ніхто не знав, чи встигнуть довезти: на шляху до лікарні Орест втратив близько двох літрів крові. Кілька операцій у Краматорську і Дніпрі, із ран чоловіка витягнули усі уламки. Саме тоді і стало зрозуміло: Орест не відчуває ноги. Лікарі припустили: чутливість може відновитися, але потрібна дуже хороша реабілітація.

Саме у такому стані евакуаційним потягом захисника доправили у Львів. У Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ місяць тому Орест розпочав реабілітацію.

Історик Орест Круковський чітко сказав: йому потрібно відновитися і ходити, аби знову повернутися на фронт. Відтак щодня по кілька годин з ним працюють спеціалісти, і успіхи є — поступово чутливість у нозі відновлюється.

Джерело

Новости Украины