Луческу: Не хочу виправдовуватися, Бенфіка перевершила нас в обох матчах

Луческу: Не хочу виправдовуватися, Бенфіка перевершила нас в обох матчах

Наставник киян висловився про виліт Динамо із Ліги чемпіонів.

Головний тренер Динамо Мірча Луческу підбив підсумки протистояння з Бенфікою в рамках кваліфікації Ліги чемпіонів.

За словами румунського фахівця, португальський клуб перевершив киян в обох поєдинках.

«Кілька місяців наші футболісти навіть не їздили додому, не бачили рідних. Важко знайти іншу команду, яка була в такій же ситуації. Побачимо, як Бенфіка зіграє з іншими командами в групі ЛЧ, але вона була набагато сильніша за Динамо. Ми тільки 28 серпня стартуємо в УПЛ. Не хочу виправдовуватися, Бенфіка перевершила нас в обох матчах».

Луческу відзначив кваліфікацію гравців Динамо та Бенфіки.

«Не можна допускати стільки помилок. Через війну нам довелося брати гравців з молодіжного складу, які не підготовлені. У захисті у нас були 19-річний гравець, 20-річний і 21-річний. Перед грою я говорив, що Бенфіка краща за нас, і ми побачили підтвердження моїх слів.

«Результат міг бути і 0:6, і 0:7. Є велика різниця між командами. Вибачте, мені дуже важко коментувати такий результат. Перший гол — велика помилка воротаря, а другий — захисника, який віддав м’яч Рафі Сілві. І третій теж. Бенфіка була кращою, вітаю. Сподіваюся, вони добре виступлять у Лізі чемпіонів, оскільки грають у дуже гарний футбол, із висококласними талановитими гравцями».

Наставник Динамо відзначив цілі футболістів київської команди.

«Ми хочемо лише одного — продовжувати грати у футбол і жити. Ми хочемо створити імідж країни, яка бажає продовжувати жити. Спортивні результати на другому плані, але важливо ні в чому не поступатися, продовжувати чемпіонат. Сьогодні ми вилітаємо з Португалії, потім їдемо автобусом до Києва, тому що рейсів в Україну немає. Це не легко. Я вірю, що гравці морально відновляться після цієї гри», — наводить слова Луческу maisfutebol.

Джерело

Самые свежие новости от издания Корреспондент Нет: оперативная информация, фоторепортажи, актуальные события.