Лукашенко хоче виготовляти реактивні снаряди, для цього направляє делегацію до Ірану – ГУР


Лукашенко хоче виготовляти реактивні снаряди, для цього направляє делегацію до Ірану – ГУР

Олександр Лукашенко (Фото: EPA)

Білоруська делегація планує візит до Ірану, щоб отримати можливість організації технологічного процесу збирання реактивних снарядів калібрів 122-мм, 220-мм і 300-мм на території Білорусі. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За даними ГУР, влада Білорусі шукає можливість налагодження на території країни виробництва складових частин для снарядів калібрів 152-мм і 122-мм і переходу надалі на замкнений цикл виробництва боєприпасів.

Також режим диктатора Олександра Лукашенка шукає можливість організації технологічного процесу збирання реактивних снарядів калібрів 122-мм, 220-мм і 300-мм з імпортних складових.

«У зв’язку з цим 20-23 листопада заплановано візит білоруської делегації до Ірану», – йдеться у повідомленні.

Перелік питань для обговорення з іранською стороною стосується усього циклу виробництва – від технології виплавки сталі для складових частин боєприпасів до фарбування снарядів та тари, що використовується для їхнього пакування, зазначили у військовій розвідці.

  • За даними ГУР, Іран постачатиме Росії ракети класу «земля-земля» найближчим часом, очікується прибуття груп «радників» для навчання.
  • 5 листопада міністр закордонних справ Ірану Хоссейн Амір-Абдоллахіян визнав постачання дронів Росії.

Джерело