Майже кілометр сітки і не тільки: на Хрінницькому водосховищі рибохоронці упіймали мешканців, які ловили рибу забороненими знаряддями

13 травня 2021 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля здійснили рейд на водоймах області. Під час заходу викрито ряд порушень Правил рибальства, два з яких – грубі. Про це повідомляє пресслужба Управління державного агенства рибного господарства Рівненщини.

Для прикладу, близько 15 години рейдовою групою викрито місцевого жителя, який здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – «екраном». Завдяки оперативним діям інспекторів порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству. Інцидент стався на р. Стубла, поблизу смт. Клевань Рівненського району. Заборонені знаряддя вилучено. На викриту особу оформлено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

На Хріницькому водосховищі, поблизу с. Товпижин Дубенського району було викрито чоловіка, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – сіткою. На особу складено протокол про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються до направлення до районного суду Рівненської області для притягнення порушника до відповідальності. Заборонене знаряддя лову вилучене.

Згодом на березі того ж водосховища рибпатрульні викрили двох громадян, які мали намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – сіткою. Проте, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, громадяни не вистигли завдати шкоди рибному господарству. На осіб було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Крім цього, в ході рибоохоронної роботи на території Хріницького водосховища на межі Рівненської та Волинської області знайдено безгосподарське майно. В результаті, було вилучено 16 од. сіток, загальною довжиною 1 270 метрів та 36 кг водних біоресурсів. Складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлено.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Источник