Майже половина німців вважають, що Шольц не справляється із роботою канцлера – опитування


Майже половина німців вважають, що Шольц не справляється із роботою канцлера – опитування

Олаф Шольц (фото — ЕРА)

Майже половина громадян Німеччини (до 50%) вважають, що канцлер Олаф Шольц не заслуговує бути на цій посаді. Це видно з оприлюднених 27 вересня результатів опитування від соціологічного інституту Insa, пише Bild.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Меншість – 38% – німців вважають, що Шольц знаходиться на своєму місці.

Найбільше незадоволені німці міністеркою оборони Крістін Ламбрехт: 64% опитаних вважають, що їй нема чого робити на цій посаді, і лише 18% вважають, що вона справляється.

Полярне ставлення у громадян ФРН до міністерки закордонних справ Анналени Бербок: 44% опитаних вважають, що вона заслуговує очолювати МЗС, і близько 45% – що ні.

35% громадян задоволені роботою віцеканцлера, міністра економіки Роберта Габека, 50% – незадоволені.

Читайте також: В опозиції звернулися до Шольца: Оголосіть про постачання танків, не виставляйте ФРН на сміх

Міністра фінансів Крістіана Лінднера не схвалюють 50% респондентів, підтримують 34%.

Загалом майже 65% опитаних слабо довіряють уряду, і вдвічі менше (30%) – довіряють повною мірою. Питання звучало як «Наскільки сильно чи слабо ви довіряєте уряду у вирішенні поточних криз (інфляції, війни, пандемії)?»

Опитування проведене на замовлення Bild з 23 до 26 вересня 2022 року, опитано 2102 громадян ФРН. Похибка – не вище 2,4%.

До «світлофорної» коаліції входять соціал-демократи (СДПН), вільні демократи (ВДП) та «зелені» (Союз-90/Зелені).

  • Шольц проти того, щоб Німеччина першою із союзників почала передавати Україні сучасні БМП та танки. Йому підказують, як можна передати Україні танки Leopard не «одноосібно».
  • У МЗС України дивуються, чому канцлер відмовляється давати добро на танки. Він відповів – «лідерство не означає робити те, про що вас просять».

Джерело