«Мають бути готові до будь-якого сценарію»: влада попередила киян про небезпеку

київ, місто, майдан Киян попередили про небезпеку, яка на них очікує на День незалежності України

Мешканцям і гостям столиці порекомендували протягом двох святкових днів не залишати свої будинки та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

У Київській міській державній адміністрації закликали мешканців і гостей Києва бути особливо пильними напередодні та під час святкування Дня незалежності України. Місцева влада звернулася до людей в офіційному Телеграм-каналі та попросила безумовно дотримуватись заходів безпеки і після сигналу повітряної тривоги одразу йти в укриття.

«Найближчими днями можливі загрози завдання військами РФ ракетно-бомбових ударів по центрах ухвалення рішень, військових об’єктах, об’єктах оборонної промисловості, критичній інфраструктурі та розташованих поруч житлових масивах, а також об’єктах, які забезпечують життєдіяльність населення під час святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України», — повідомили в КМДА.

Мешканцям і гостям столиці нагадали, що за перших сигналів тривоги потрібно одразу прямувати в укриття, уникати масових скупчень людей, бути особливо відповідальними за дотримання комендантської години.

«Прості правила та заходи безпеки допоможуть зберегти життя вам і вашим близьким», — сказано у зверненні.

Також міська влада столиці ще раз поінформувала, що проведення будь-яких масових заходів 23 та 24 серпня заборонено.

«Ворог непередбачуваний, тому мають бути готові до будь-якого сценарію». — Наголосили в КМДА.

Нагадаємо, РФ до Дня Незалежності готується посилити обстріл низки міст, враховуючи Київ. За допомогою ударів у мирні міста Росія захоче помститися за провал російської армії у війні проти України, заявив радник голови ОП Михайло Подоляк.

Фокус раніше писав про те, що чекає на Україну після 24 серпня. Астрологи зазначають, що на нашу країну чекає переломний рік і перехід на новий рівень.