Макеєв в ефірі німецького телебачення: Нам потрібні ваші трансформатори, танки та ППО


 Макеєв в ефірі німецького телебачення: Нам потрібні ваші трансформатори, танки та ППО

Олексій Макеєв (Фото – Oleksii Makeiev, Facebook)

Посол України в Берліні Олексій Макеєв звернувся в ефірі ZDF до уряду Німеччини з проханням передавати генератори та трансформатори, щоб мати можливість швидко «підіймати» енергосистему України після російських ракетних ударів. Він також додав, що ЗСУ, як і раніше, чекають від союзників відмашку на постачання сучасних танків та іншої бронетехніки.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Нам потрібні генератори та трансформатори, які особливо страждають від російських ракетних атак», – сказав він.

Дипломат нагадав німецькій аудиторії, що Україні потрібно більше бойових машин піхоти і танків, причому західного зразка.

Посол сказав, що «ми у довірчому діалозі з урядом [ФРН]» щодо цього.

Читайте також: «10 000 снарядів вистачить на два дні». У Берліні б’ють на сполох – на складах мало боєприпасів

«Нам потрібна зброя, щоб виграти цю війну. Нам дуже потрібна ця підтримка з боку Німеччини. Нам потрібні системи ППО та зброя, щоб захистити себе і мир у Європі. Німецька зброя рятує життя», – нагадав Макеєв і закликав союзників передати більше систем ППО IRIS-T SLM, які чудово себе зарекомендували в Україні.

Він наголосив, що перемогою Україна вважатиме звільнення всієї своєї території, яку було захоплено російськими окупантами з 2014 року.

  • Канцлеру Шольцу «стає все очевидніше – РФ не тільки не має виграти війну, а й не виграє».
  • Наприкінці листопада Німеччина запропонувала Польщі ЗРК Patriot, а Варшава сказала – «краще дайте їх Україні», і Берлін відповів, що для цього потрібне рішення союзників по Альянсу і що їх це заскочило зненацька. Генсек НАТО заявив, що для цього рішення союзників не потрібне: це вирішувати Берліну.

Джерело

Новости Украины