«Манчестер Юнайтед» розгромно поступився «Брентфорду» із Роналду у старті

Нападник «Манчестер Юнайтед» Кріштіану Роналду з’явився у стартовому складі команди проти «Брентфорда». Господарі ще у першому таймі зняли всі питання про переможця зустрічі, забивши у ворота «червоних дияволів» чотири голи.

Кріштіану Роналду

Зірковий португалець провів на полі всі 90 хвилин зустрічі, але яскравими діями не відзначився, як і вся команда Еріка тен Хага.

Чемпіонат Англії. 2-й тур

«Брентфорд» — «Манчестер Юнайтед» — 4:0 (4:0)

Голи: Дасілва (10), Єнсен (18), Мі (30), Мбемо (35)

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа, Далот, Магуайр, Мартінес (Варан, 48), Шоу (Маласія, 46), Еріксен (ван де Бек, 88), Фред (Мактоміней,46), Бруну Фернандеш, Санчо (Еланга, 60), Роналду, Рашфорд.

Манкуніанці залишаються найбільшим розчаруванням АПЛ на старті нового сезону. Тен Хаг не зміг нічого протиставити не найсильнішому супернику, як і у домашньому матчі із «Брайтоном» (1:2).