Маршрутка Кременчук-Київ: в лікарні померла співачка з Власівки

Страшне ДТП

Сумна звістка надійшла про смерть співачки з Власівки Оксани Анісімової. Жінка була пасажиром маршрутки Кременчук-Київ в яку в’їхала вантажівка. Оксана Анісімова померла в лікарні сьогодні зранку, 27 вересня. Приблизний час – 07:00. В результаті аварії, всього померло 8 осіб. Мешканці Власівки запам’ятають Оксану Анісімову, як керівника народного аматорського хорового колективу «Дніпровські зорі» та життєрадісну особистість. 

Як відомо, маршрутне таксі Кременчук-Київ потрапило у страшну ДТП під Києвом, на автодорозі Київ-Харків-Довжанський. Тоді зіткнулися аж чотири автомобіля. 

Так, близько 04:00, водій вантажівки «DAF FT95» їхав у бік Києва та зіткнувся з «Mercedes-Benz 1320». Після цього, вантажівка виїхала на зустрічну смугу та зіткнулася з кременчуцькою маршруткою «Mercedes-Benz Sprinter» та автомобілем «ВАЗ». 

Видання 05366 раніше писало: «Маршрутка Кременчук-Київ: одного кременчужанина вже привезли додому». А також: «Маршрутка Кременчук-Київ: добровольці перевезуть кременчужан з Борисполя до лікарні» та «Маршрутка Кременчук-Київ: водій вантажівки звинувачує загиблого мешканця Кременчука». 

05366.com.ua

Источник