Матч «Шахтаря» в УПЛ було зупинено на 50-й хвилині. Суддя вирішив продовжити гру іншого дня

Донецький «Шахтар» та криворізький «Кривбас» не змогли дограти свій поєдинок 5-го туру чемпіонату України з футболу у Прем’єр-лізі через повітряну тривогу. Матч розпочався у Кривому Розі о 18:00 годині та був зупинений на 50-й хвилині.

Відео дня

Оскільки тривога тривала понад півтори години і на момент публікації новини досі не закінчилася, керівництвом Ліги було ухвалено рішення не догравати гру 1 вересня.

На момент зупинки «Шахтар» мінімально перемагав завдяки голу Тараса Степаненка на 40-й хвилині.

Про дату та час, коли планується продовжити гру, буде повідомлено додатково.

Як повідомляв OBOZ.UA, раніше київське «Динамо» у 5-му турі Прем’єр-ліги України обіграло ЛНЗ із Черкас. Матч на столичному стадіоні ім. Лобановського завершився з рахунком 1:0.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!