Мелітополь спорожнів у край — рашисти не можуть зробити набір у популярний садок

Мелитополь опустел в край - рашисты не могут сделать набор в популярный садик

На дворі середина жовтня, а в мелітопольському дитсадку "Сонечко" недобір у всіх групах…

Рашисти успішно "освободили" місто від людей. Настільки успішно, що бажаючих відвідувати популярний раніше садок просто немає бажаючих. З цієї причини загарбники оголосили набір одразу до всіх груп.

Заманюють дітей, що залишилися в окупації, та їхніх батьків комфортними умовами та висококваліфікованими фахівцями. Тут більше питань, ніж відповідей, оскільки більшість педагогів також виїхали з окупації чи відмовилися від співпраці з рашистами. Проте, окупанти обіцяють навчати дітей у "Сонечку" грамоті, математиці та творчій діяльності. І навіть спокушають спеціалізованою групою для слабозорих малюків.

Ось тільки мелітопольці чудово пам'ятають, наскільки в "Сонечко" було складно потрапити, коли це справді був садок з гучним ім'ям. У ті часи, крім загального розвитку, дітлахи навчалися тут співати, танцювати, розвивалися в театральному, інтелектуальному гуртках, вивчали англійську та інше.

Що залишилося від колишньої величі садка після "звільнення" — питання риторичне. Як кажуть, святе місце порожнім не буває…

Новости Украины