Мешканців Мелітополя погрозами і підкупом змушують отримувати паспорти рф і їхати з України в убогі регіони росії

Жителей Мелитополя угрозами и подкупом заставляют получать паспорта рф и уезжать из Украины в убогие регионы россии

Плани гауляйтерів Мелітополя щодо загальної паспортизації населення, на жаль, не втілюються — а колобкам було наказано до 1 вересня забезпечити її в повному обсязі. Тому окупанти і зрадники всіляко намагаються надолужити згаяне.

Як показала практика, терор себе не виправдав. Нагадаємо: тим, хто відмовлявся брати паспорт рф, окупанти погрожували і відключенням електроенергії, і відселенням у табори для фільтрації, і навіть депортацією з Мелітополя.

Попутно рашисти вмикали і метод пряника. Так, пенсіонерам за оформлення паспорта обіцяли по 50 тисяч рублів. Як бачимо, навіть це допомагає слабо.

До речі, тим, хто вірить, що, отримавши паспорт рф, він відразу ж позбудеться проблем, хочеться сказати: ви помиляєтеся. В ідеалі, для окупантів потрібно "обілетити" все населення, а потім вивезти його з Медового міста.

А зовсім недавно всім, хто таки захоче отримати "курячий аусвайс", рашисти закинули чергову "замануху": 100 тисяч рублів, а також житловий сертифікат у "регіонах рф".

Усім охочим погнатися за довгим рублем нагадуємо, що, по-перше, з грошима та іншими благами окупанти кинуть, як завжди. А зрадників, які зважилися на переїзд, тим більше. Тому що зрадників не люблять ніде.

А по-друге, замість "різних регіонів" мелітопольцям підсунуть злиденні глушини, куди навіть вовки заходити бояться. Наприклад, Далекий Схід.

І навіть якщо припустити, що йдеться про мільйон рублів і що їх охочим піднімати глибинку росії таки виплатять, то вибір житла на таку суму небагатий — а вигляд це житло має такий, немов там рік жив взвор російських солдатів.

выбор жилья на такую сумму небогат

выбор жилья на такую сумму небогат

Цю ідею окупанти почали розвивати ще кілька місяців тому. Так, у березні жителям окупованої території Запорізької області запропонували взяти участь у "навчальній" програмі з гучною назвою АТ "Корпорація розвитку Далекого Сходу і Арктики".

Охочим взяти участь у програмі навчать хорошої, як запевняють, обіцяли управлінські посади, які після "навчання" можна буде отримати там же, на Далекому Сході.

А кілька тижнів тому мешканці Енергодара почали знаходити у своїх поштових скриньках листівки із "заманливою" пропозицією взяти участь у державній програмі з можливістю обрати будь-який з 11 регіонів і отримати "різні пільги".

Регіони ці, як ви вже здогадалися, розташовані "на самому на краю Землі".

Джерело

Новости Украины