«Ми не коментатори. Ми у грі». Текст промови глави МЗС Британії за Україну – The Independent


"Ми не коментатори. Ми у грі". Текст промови глави МЗС Британії за Україну – The Independent

Джеймс Клеверлі (фото — Twitter політика)

Велика Британія має стратегічну витривалість, щоб бути разом з Україною у її визвольній війні проти російських загарбників до перемоги. У цьому сьогодні, 4 жовтня, у промові на конференції Консервативної партії заявить міністр закордонних справ країни Джеймс Клеверлі, пише із посиланням на чорновий текст промови The Independent.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Видання стверджує, що 53-річний політик, який керує Форін-офісом з 6 вересня, скаже, що Україна може бути впевнена в «непохитній підтримці» Лондона у її зусиллях щодо відбиття навали військ диктатора Володимира Путіна.

Очікується, що глава МЗС Британії скаже: «Ми не коментатори. Ми гравці на полі. Граємо важливу роль. Просуваємо наші цінності. Конкуруємо на світовій арені за те, що вважаємо правильним. Ми віримо у свободу. Ми віримо у верховенство закону. Ми вважаємо, що агресор не може безкарно вторгатися до сусіда».

«Тому ми стоїмо пліч-о-пліч із тими сміливими українцями, які захищають свою батьківщину. І Британія має стратегічну витривалість, щоб привести їх до перемоги», – начебто запевнить він.

Читайте також: Трасс – українцям: Британія продовжуватиме стояти за вами на кожному етапі шляху

Газета пише, що Клеверлі розповість про масштабну програму підготовки українських новобранців на полігонах країни, і як ця допомога позначається на посиленні позицій України.

«Ми підтримуватимемо їх, доки ця війна не буде виграна. Ми підтримуватимемо їх доти, доки їхній суверенітет не буде відновлено», – повторить Клеверлі нещодавню обіцянку прем’єрки Ліз Трасс.

«Ми ніколи не визнаємо «анексію» Луганської, Донецької, Херсонської, Запорізької областей чи Криму. Це Україна. І коли Україна виграє цю війну, ми підтримаємо їх, доки вони відновлюють свої будинки, свою економіку та своє суспільство», – йдеться у чорновому варіанті промови міністра торі.

  • 3 жовтня 2022 року Клеверлі заявив, що «російські танки бояться українських тракторів».
  • Декількома днями раніше, коли Кремль готувався оголосити про «анексію», британська прем’єрка Трасс запевнила – «ми подбаємо, щоб Путін програв війну».

Читайте також: Якщо Путіну дати золотий місток для виходу із ситуації, він його навмисне протаранить – Воллес

Джерело