Ми змушені приймати військових цілими ротами: в окупованому Мелітополі пресують працівників стоматології

Мы вынуждены принимать военных целыми ротами: в оккупированном Мелитополе прессуют работников стоматологии

Російські фашисти в тимчасово окупованому Мелітополі активно тероризують медиків у міській стоматології.

Мелітопольських медиків змушують звільнитися з українських лікарень і написати заяви про прийом на роботу в російські. А також під загрозою звільнення та розправи змушують отримувати російські паспорти. За словами працівників медзакладу, впродовж останнього року особливо, відбувається колосальний терор працівників стоматології.

— Змушують брати паспорти РФ, а всім незгодним у кабінеті віч-на-віч дають зрозуміти, що довго не пропрацюєте без цього документа. Колишня головна лікарка Тамара Нікуліна, склала з себе свої повноваження на користь молодого лікаря, яким повністю керує як маріонеткою, сама ж, як і раніше, управляє даною медустановою як "сірий кардинал", — розповідають медпрацівники.

Таким чином колаборантка сподівається уникнути відповідальності та показати свою непричетність до злочинів окупантів. З приходом рашистів перевзулися й інші співробітники, які не тільки активно співпрацюють із ворогом, а й пишуть доноси, викорінюючи будь-яке інакомислення. Здають рашистам усіх, хто не радий "русскому миру": і колег, і пацієнтів.

— Особливо звірствує права рука ексголовлікаря Нікуліної — Славко Ольга Анатоліївна, заступник головлікаря з господарської частини. Любителька "русского мира" доносить на всіх, хто проти цього режиму. І дочка самої Нікуліної Лунькова Інна Олександрівна, теж. Вона з початку війни стала завідувачкою лікувального відділення, природно, з подачі своєї мами.

За словами працівників міської стоматології, атмосфера в колективі дуже напружена: "ми змушені приймати військових цілими ротами або звільнятися" розповідають лікарі.

Нагадаємо, як у Мелітополі в умовах окупації працює стоматологія.

Джерело

Новости Украины