Мінай обіграв на виїзді Інгулець

Закарпатська команда здобула перемогу в останньому матчі четвертого туру Української прем’єр-ліги.

Мінай здобув першу перемогу у чемпіонаті України з футболу. У четвертому турі Прем’єр-ліги ужгородська команда зустрічалася на виїзді з Інгульцем.   Гості краще почали поєдинок і змогли відзначитися у середині першого тайму. А на початку другого підопічні Шарана подвоїли перевагу.   Зрештою, матч так і йшов до спокійної перемоги гостей, але за хвилину до кінця основного часу пряме вилучення з поля заробив воротар Міная Бандура. Крім того, суддя призначив небезпечний штрафний удар, який господарі з успіхом реалізували.   Але на більше у футболістів Інгульця часу не вистачило. Мінай утримав рахунок 2:1 на свою користь і вперше зміг обіграти Інгулець на виїзді.     УПЛ. 4-й тур   Інгулець – Мінай – 1:2   Голи: Козак, 90+1 – Твердохліб, 18, Хахльов, 60   Попередження: Клименко, 43, В. Блізніченко, 90+3 – Трубочкін, 77   Вилучення: Бандура, 89 (грубий фол)   Інгулець: Паламарчук – Смоляков, Ченбай, Поспілов, Нагієв – Кучеренко – Запорожець, Коробенко (Козак, 46), Клименко (В. Блізніченко, 46), Одарюк (Марусич, 66) – Сітало.   Мінай: Бандура – ​​Трубочкін, Нємчанінов, Горін, Гончар – Віттенчук – Кулієв, Твердохліб, Хахльов (Кемкін, 90), Воробчак (Рогозинський, 79) – Вишневський (Колесник, 69).