Мізерна кількість очок Леня не допомогла Торонто перемогти у НБА

Лень провів матч за Торонто
/ Getty Images

Торонто українського центрового Олексія Леня зазнало четвертої поразки у новому сезоні НБА. Цього разу клуб поступився Новому Орлеану.

У НБА відбувся черговий ряд матчів у новому сезоні. У одному з них на паркет вийшли Торонто Олексія Леня та Новий Орлеан, пише 24 канал.

Варто прочитати Снайперська влучність Михайлюка принесла першу перемогу Детройту в НБА

Невдалий старт Торонто в НБА

Команди показували досить рівний баскетбол на майданчику. Друга та остання чверть залишились за гостями – 23:34 та 33:34 відповідно. А от перша та третя за Новим Орлеаном – 32:26 та 32:22. У підсумку – 120:116 на користь господарів.

Ця поразка стала для Торонто вже четвертою у п’яти матчах. Український баскетболіст Лень провів на паркеті 7 хвилин та 13 секунд, але вийшов на майданчик по ходу зустрічі з лавки для запасних. За цей час українець здобув 2 очки, одне підбирання, 2 блок-шоти при одній втраті та одне персональне зауваження.

• Після чергової поразки Торонто посідає 13 місце у Східній конференції. А Новий Орлеан – 3-й у Західній конференції.