Модні жіночі сумки 2023: як правильно обрати фірмові сумки

Найшвидший спосіб оновити свій зовнішній вигляд — від сумок розміру XL до супертактильних стилів, додавши до своєї шафи одну з останніх тенденцій. Вони символізують розширення можливостей. Історично перша сумочка або маленький клатч містили лише квиток в оперу. Сумочка — це більше, ніж просто сумка — це символізує статус і стиль. Можете взяти своє життя з собою, куди б не пішли — це чиста свобода.

Брендові сумки: які жіночі сумки в моді у 2023 році

Якщо хочете інвестувати в тенденції сумок 2023 року, уникайте помилок із сумками, ретельно обдумавши, як і коли будете використовувати її перед покупкою. Найкращі дизайнерські та брендові жіночі сумки – це універсальні, практичні та вічні. Інвестиційне придбання, вони часто класичні з точки зору кольору та силуету, але видатні речі також можуть зберігати свою цінність довго після завершення сезону — особливо, якщо вони випущені обмеженою серією.

  • Супер розмір/Клатчі

Чим більша, тим краща. Максі-пропорції є головними, коли мова заходить про те, щоб зробити заяву. Задум тут лежить у тім, аби мати такий вигляд, наче несете все разом із кухонною раковиною. У ній можна вмістити все, включаючи ноутбук, сонцезахисні окуляри, пляшку води, взуття, надії та мрії.

Бренди представили на подіумі сумки та клатчі у вінтажному стилі. Структуровані силуети роблять ручні клатчі знову новими. У ті часи, коли не потрібно багато речей, клатч допоможе у будь-якій ситуації та навіть більше.

  • Мінімалізм/Блиск та стрази

Можливо, у 2023 році доведеться відсіяти деякі речі та дійсно повернутися до основ. Модниці краще за всіх розуміють: основи не обов’язково повинні бути елементарними. Ультрамінімалістична естетика проста, чиста і, якщо все зроблено правильно, виглядає дорого без зусиль.

Блиск і сяйво — це не лише новорічна ніч. Це цілий рік. Паєтки можуть бути настільки гучними чи тихими, як заманеться. Моделі витончені та максимально прикрашені.

  • Незвичайні форми

Найкращі тренди, які варто спробувати, це ті, які унікально підходять вам і вашому настрою. І оскільки світ стилю зараз повністю схиляється до незвичайних спільних нарядів, є безмежна можливість знайти ідеальну сумку для вашої особистості.

Як правильно обрати фірмові жіночі сумки

Коли мова йде про інвестиції в гардероб, немає нічого схожого на чудову дизайнерську сумочку. Виберіть правильний, правильно доглядайте за ним, і він буде опорою гардеробу на все життя. Вивчіть інформацію та ознайомтеся з ключовими моментами, такими як:

  • Ціна в магазині — якщо знаєте, скільки коштує в реальному магазині, знатимете, чого очікувати при покупці онлайн. Якщо магазин пропонує дуже низьку ціну, швидше за все, пропонують підробку.
  • Особливості моделі — ознайомтеся з розмірами, матеріалами, фурнітурою та будь-якими унікальними особливостями, на які потрібно звернути увагу, щоб перевірити автентичність. Пошук в Інтернеті може допомогти, але також бажано відвідати магазин, для того щоб подивитись на реальну сумку. Так отримаєте уявлення про матеріали, з яких вона зроблена, і зможете дізнатися більше про важливі деталі.
  • Бренд — познайомтеся з культурою бренду, від якого походить сумка. Повинні пам’ятати, що якість завжди перемагає, коли справа стосується сумок. Відмінна майстерність та довговічні матеріали — це ключ до того, що зможете носити її довгі роки. Наприклад, такі бренди, як Ted Baker, Marc Cain або Reiss, є добре відомими і бажаними виробниками шкіряних виробів.

Сумка повинна відповідати вбранню, яке будете носити, а також вашій особистості та потребам. Тому не купуйте тільки тому, що вона виглядає красиво. Постарайтеся витратити гроші на щось не тільки гарне, але й практичне і, звичайно, що добре виглядає, це обов’язково.

Новости Украины