Молоді кременчужани захворіли на коронавірус

Нові випадки

У нашому місті вчора, 2 вересня, зафіксували два нові випадки коронавірусу. Цього разу захворіли 32-річний чоловік та 37-річна жінка, передається на сайті Кременчуцької міськради.  

Як зазначається, мешканця Кременчука госпіталізували до лікарні. Його поклали в інфекційне відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». 

Жінці пощастило більше, вона перебуває в задовільному стані. Коронавірус у неї виявили під час перевірки контактних осіб, які раніше контактували з хворим на COVID-19 людиною. Стан здоров’я кременчужанки медики оцінюють, як задовільний. Вона перебуває на амбулаторному лікуванні (вдома). За її станом у подальшому буде спостерігати сімейний лікар.  

В Україні за останню добу було зафіксовано 2430 нових випадків коронавірусу. Всього у нашій країні за час пандемії виявлено 128 228 випадків цієї інфекційної хвороби. Вони були підтверджені лабораторно. З них, 59 676 пацієнтів одужали, ще 2710 – померли.  

Крім цього, в Україні вже провели 1 621 697 тестувань методом ПЛР.  

Раніше, видання 05366 повідомляло: «Затюкав всіх за COVID-19: Малецький прийшов на допит у прокуратуру». А також: «Лише 2 вересня: в Україні новий супер рекорд із COVID-19» та «Мобільний адміністратор ЦНАП їздить до кременчужан додому».  

Кременчуцька міська рада

Источник