На Буковині три громади, гірського району отримали обладнання, щоб протидіяти паводкам

Три громади, Вижнецького району отримали обладнання, щоб протидіяти паводкам у гірській місцевості. Про це повідомляє Управління ДСНС України у  Чернівецькій області, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що У Сумах собака виносить сміття з річки: людей закликають вчитися в нього

У гірських районах області, зважаючи на їх географічне розташування, існує постійна ймовірність виникнення паводків. Щоб їм протидіяти, а також оперативно реагувати на загрозу, важливу роль відіграє не тільки професійність рятувальників, а й матеріально-технічне забезпечення. Підрозділи Служби порятунку постійно покращують своє обладнання, проте, актуально це й для місцевих територіальних громад. Саме вони відіграють ключову роль у організації безпеки громадян на місцях.

IMG_1032.JPG

IMG_1041.JPG

IMG_1034.JPG

1 квітня на території 4 державної пожежно-рятувальної частини міста Вижниця відбулося вручення обладнання, придбаного за фінансової підтримки Швейцарії. На заході були присутні керівництво Вижницького районного сектору Управління ДСНС, представники та голови місцевих громад. Три територіальні громади – Банилівська, Вашківська та Усть-Путильська отримали обладнання та інструмент в рамках реалізації проекту «iNSltu:  природні рішення постраждалим від паводку громадам». Кожна громада отримала мотопомпу, за допомогою якої можна відкачати воду із затоплених будівель, а  під час пожежі – брати воду для гасіння з річки чи колодязя; сучасні бензопили, ручні пилки та сокири, щоб розчищати потічки від поваленого гілля й дати можливість воді під час паводку швидше протікати; професійні аптечки домедичної допомоги, де є все необхідне.

Нове спорядження «підсилить» місцеві територіальні громади. Використовуючи це обладнання, у громадах буде змога ефективніше протидіяти паводкам та ще більш оперативно ліквідовувати їх наслідки. 

Отримуйте головні новини дня — Telegram  або Viber.

Читайте також:Буковинські поліцейські впіймали зловмисника, який причепний до низки крадіжок з автомобілів

В Офісі президента розповіли про ефективність локальних локдаунів

Источник