На чемпіонаті України з велоспорту представниці Чернігівщини відзначилися низку перемог

5 дівчат з Чернігівської області привезли 15 медалей з фінальних змагань чемпіонатів України з велоспорту (маунтенбайк): шорт-трек, крос-кантрі, елімінатор, які відбулися 3 жовтня у Чернівцях.

За інформацією департаменту сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, у змаганнях взяло участь, 110 учасників з 15 команд.

Представниці Чернігівщини на змаганнях вибороли 8 золотих, 5 срібних і 2 бронзові нагороди.

Светюха Ольга виборола 2 перших і 1 друге місце серед юніорок. Рубаненко Настя стала абсолютною чемпіонкою серед дівчат, а Бадерик Віка — серед молодих дівчат. Лутченко Діана завоювала 3 других місця серед молодих дівчат. Полуян Настя здобула 2 третіх і 1 четверте місце серед молодих дівчат.