На Чернігівщині лікар отримав 3-х кімнатну квартиру

На Чернігівщині лікар акушер-гінеколог Олександр Науменко отримав 3-х кімнатну квартиру.

 

Про це повідомляє Корюківська лікарня.

 

«Олександр Юрійович земляк з села Охрамієвичі. Закінчив Національний медичний університет в 2016 році за спеціальністю – лікувальна справа. В нашій лікарні проходив інтернатуру», – йдеться в повідомленні.

 

Лікарем акушер-гінекологом працює з серпня 2019 року.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У НІЖИНІ МОЛОДІ ЛІКАРІ ОТРИМАЛИ СЛУЖБОВЕ ЖИТЛО

 

«Олександр Юрійович постійно підвищує свій професіональний рівень, отримав другу кваліфікаційну категорію. Колектив лікарні вітає лікаря з отриманням квартири», – зазначено у дописі.

 

 

Источник

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України