На Днепропетровщине убрали берега водоемов под лозунгом «Освободим рыбу от мусора вместе»

В рамках Международного дня чистых берегов работники Днепропетровского рыбоохранного патруля и рыбаки-любители присоединились к уборке прибрежных территорий. Участники акции собрали более 10 тонн мусора. Об этом сообщается на странице Днепропетровского рыбоохранного патруля в Фейсбуке.

— Цьогоріч на «Велике прибирання» берегів водойм у Дніпропетровській області зібралось майже 150 учасників, серед яких були представники Державного агентства водних ресурсів, місцевих органів влади, користувачів водних біоресурсів, — отмечается в сообщении. — Учасники акції своїм особистим прикладом демонстрували, що прибирати може і повинен кожен, як чиновник так і пересічний громадянин.
Разом із громадськими інспекторами рибоохорони, рибалками-любителями та небайдужими громадянами прибрано від сміття береги Дніпровського водосховища у мікрорайоні Сухачівка м. Дніпро та в балці Велика Осокорівка у Синельниківському районі.
Також розчищено берегові смуги затоки «Калоша», поблизу м. Кам’янське, Карачунівського водосховища у с. Вільне Криворізького району та Каховського водосховища в межах м. Нікополь, поблизу сіл Мар’янське та Грушівка Криворізького району, с. Капулівка та с. Олексіївка Нікопольського району.
Загальна площа прибраної території склала 3 млн.210 тыс.200 метрів квадратних.

Метки: водоем, мучор, уборка