На Донеччині продовжується формування бригад «Гвардії наступу»

Про формування на Донеччині бригад «Гвардії наступу» йшлося на брифінгу директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації Ігоря Бойко.

«Наша область теж бере участь у формуванні бригад «Гвардії наступу». У Покровську та Краматорську організовані рекрутингові центри, де працюють співробітники поліції, Нацгвардії і прикордонники, які готові прийняти всіх бажаючих, надати їм вичерпну інформацію», — зазначив Ігор Бойко.

Він також нагадав про відмінності набору до штурмових бригад від мобілізації до Збройних Сил України: до «Гвардії наступу» йдуть за контрактом, і відповідно після закінчення війни ці добровольці зможуть і надалі проходити службу за контрактами у відповідних структурах — поліції, Нацгвардії чи ДПСУ.

В Донецькій облдержадміністрації нагадали, що раніше голова Донеччини Павло Кириленко повідомляв, що «мешканці Донеччини беруть активну участь у цьому процесі — і, безперечно, зроблять свій внесок у визволення окупованих територій».

Джерело

Новости Украины