На Харківщині планують посилити мобілізацію

Це потрібно для виконання планів, поставлених державою.

На Харківщині посилюють мобілізаційні заходи.

Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Під час наради чиновники вирішили, що в районах та населених пунктах будуть створюватися спеціальні комісії, які займатимуться питанням посилення мобілізаційних заходів.

“З метою виконання планів, поставлених державою, Харківська обласна військова адміністрація посилює свою співпрацю з регіональним центром комплектування та соціальної підтримки у напрямку здійснення мобілізаційних заходів. Також продовжуємо всіляко допомагати нашим захисникам і захисницям”, — зазначив заступник голови ХОВА Роман Семенуха.

У пресслужбі ХОВА уточнили, що під посиленням мобілізаційних заходів мається на увазі проведення інформаційних заходів.

Як писав UA-NEWS.in.ua, Харківським терцентром комплектування керував Володимир Арап. Однак із 8 липня 2023 року Арап не виконує обов’язки. Його призначили на посаду начальника Луганського ОТЦК та СП. Керівником Харківського обласного центру комплектування призначили полковника Віктора Павлюка. Раніше він працював на Донбасі та Чернігівщині.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України