На Київщині після зіткнення із Chevrolet перекинувся Smart: є постраждалі. Фото

В Обухові Київської області зіткнулись автомобілі Chevrolet та Mercedes Smart. Внаслідок ДТП останній легковик перекинувся, є постраждалі.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Обставини та причини автопригоди встановлять слідчі.

“ДТП з потерпілими в Обухові. Встановлено, що водій легковика Chevrolet, перетинаючи подвійну смугу, не надав перевагу в русі автомобілю Mercedes Smart, який рухався по головній дорозі”, – розповіли поліцейські.

Внаслідок аварії Smart перекинувся на бік та опинився на узбіччі дороги. Його водій та пасажир отримали травми та були госпіталізовані.

Нагадаємо, у Києві в середу, 5 липня, на Окружній дорозі Infinity на швидкості з’їхав з дороги та протаранив стовп, внаслідок чого у машини відірвало колесо. Водій легковика отримав травми та був госпіталізований. Також у Білоцерківському районі Київської області в суботу, 1 липня, легковик на швидкості з’їхав з дороги та протаранив дерево. Внаслідок ДТП травми отримали водій автомобіля та його пасажир.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві в п’ятницю, 14 липня, вантажівка DAF, яка перевозила хліб, протаранила бетонний стовп. Внаслідок ДТП водія машини затисло в кабіні між сидінням та панеллю приладів.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України