На кордоні Росії з Грузією багатокілометрові автомобільні черги – ВВС


На кордоні Росії з Грузією багатокілометрові автомобільні черги – ВВС

Скриншот з відео

На кордоні Росії з Грузією утворилися багатокілометрові черги з автомобілів – чоловіки намагаються залишити країну після оголошення мобілізації на війну проти України. Про це повідомляє BBC.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Один чоловік, який не побажав назвати своє ім’я, розповів кореспондентові ВВС, що він схопив свій паспорт і попрямував до кордону, не взявши жодних речей, бо потрапляє у групу, яку потенційно можуть відправити на війну.

Деякі свідки оцінили довжину черги автомобілів на контрольно-пропускному пункті Верхній Ларс приблизно у 5 км. Інші кажуть, що перетин кордону тривав сім годин.

Грузія — одна із небагатьох сусідніх країн, куди росіяни можуть в’їжджати без оформлення візи. Фінляндія, яка має 1300-кілометровий кордон із Росією, вимагає візи для поїздок. Вона також повідомила про збільшення трафіку вночі.

В інші пункти призначення, до яких можна дістатися повітрям, такі як Стамбул, Белград або Дубай, ціни на квитки злетіли до небес відразу після оголошення мобілізації, деякі пункти призначення були повністю розпродані.

  • Вранці 21 вересня Путін оголосив про «часткову» мобілізацію в Росії та про «підтримку» фейкових референдумів на захоплених територіях.
  • У ході «часткової» мобілізації нібито буде призвано загалом 300 000 резервістів.
  • Російський рух «Весна» закликав виходити на протести проти «могилізації» у центрах усіх міст РФ.
  • Російське видання ОВД-news повідомляє, що за участь в акціях затримано вже понад 1322 людини у 40 містах.

Джерело