На кордоні затримали 27-річного «пенсіонера» зі Львівщини (ФОТО)

Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

На кордоні з Угорщиною прикордонники у жителя Львівщини виявили підробне пенсійне посвідчення. Про це 9 лютого повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

Пенсійне посвідчення з ознаками підробки виявили в пункті пропуску «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону.

Як підставу для дозволу на виїзд за кордон, підробний документ надав 27-річний мешканець міста Дрогобич, Львівської області.

«Під час поглибленого вивчення наданого посвідчення, прикордонники за допомогою спеціальних технічних засобів виявили ряд ознак, що вказували на його підробку.  Про наявність у діях українця ознак злочину, передбаченого ч.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст.336 «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період» прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції», – йдеться у дописі. .

Для подальшого прийняття правового рішення, правопорушника передали співробітникам поліції.

Раніше на Львівщині прикордонники викрили ухилянта-«пенсіонера»

Нагадаємо, також, як можуть виїхати за кордон у 2023 році військовозобов’язані чоловіки

 

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України