На Кубку України з вільної боротьби спортсмени Донеччини здобули 5 нагород

З 14 по 17 грудня в місті Біла Церква відбувся Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Змагання пройшли на найвищому рівні та стали яскравим завершенням 2023 року для борцівської спільноти. Це був один із етапів відбору на чемпіонат Європи та ліцензійний турнір до Олімпійських ігор-2024.   Донецьку область на Кубку України представили 14 спортсменів, з яких 5 відзначилися нагородами. У активі регіону – 2 «золота», 1 «срібло» та 2 «бронзи», повідомили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.    Неймовірно виступила на дорослому національному рівні Марія Єфремова – вихованка Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, спортсменка Школи вищої спортивної майстерності регіону. 17-річна борчиня з Бахмута у ваговій категорії 53 кг впевнено перемогла всіх старших та більш титулованих суперниць, представниць Київської, Львівської, Житомирської областей і міста Київ, при цьому не віддавши їм жодного залікового балу! Визнаний лідер у ваговій категорії 125 кг серед чоловіків Олександр Хоцянівський вкотре підтвердив, що залишається першим номером у збірній України. Борець ШВСМ Донеччини, який представляє місто Маріуполь, почергово здолав спортсменів із Київської, Чернівецької, Сумської та Дніпропетровської областей.   Срібною призеркою в категорії 68 кг стала досвідчена спортсменка ШВСМ Донецької області Аліна Бережна, представниця міста Бахмут. Вона була сильнішою за суперниць із Київщини та Львівщини, але поступилася переможниці з Херсонщини.   Бронзовими медалями скарбничку Донеччини поповнили:   — у категорії 57 кг – Лоліта Волошина зі Слов’янська, борчиня ШВСМ, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту;   — у категорії 65 кг – Олександр Євсєєнко, спортсмен ШВСМ Донецької області, представник Бахмута. Світлини – Асоціація спортивної боротьби України