На Львівщині чоловік підпалив будинок сестри його колишньої дружини

У ніч на 3 листопада в одному з сіл Самбірського району зловмисник, розбивши вікно, проник у будинок, який належить сестрі його колишньої дружини. Про це повідомила Поліція Львівської області.

У домі тимчасово ніхто не проживав, чоловік підпалив речі та розкидав їх у кімнатах, після чого втік з місця події. Сталась пожежа, внаслідок якої будинок був суттєво пошкоджений вогнем.

Правоохоронці встановили місце перебування розшукуваного у Львові.

Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України