На Львівщині стягнули компенсацію з колишнього травматолога, з вини якого померла людина

ФОТО: ілюстративне

Окружна прокуратура стягнула з колишнього лікаря-травматолога Стрийської центральної районної лікарні понад 850 тис. грн. оскільки через його вину померла людина.

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

В установі йдеться, що у квітні 2019 року Стрийський міськрайонний суд стягнув зі Стрийської районної лікарні понад 850 тис. грн компенсації матеріальної та моральної шкоди, завданої родині пацієнта, який помер через неналежне виконання лікарем медзакладу своїх службових обов’язків.

Згодом, Стрийська окружна прокуратура звернулась до суду в інтересах Стрийської районної ради і районної лікарні про стягнення з лікаря коштів, які сплатила лікарня за рахунок місцевого бюджету. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури.

Судове рішення про стягнення з лікаря зазначеної суми коштів було ухвалене на початку минулого року, однак фігурант не квапився його виконувати.

Відтак, до місцевого бюджету міста Стрия повернуто кошти, які на виконання рішення Стрийського міськрайонного суду лікарня сплатила як відшкодування родині чоловіка, який помер внаслідок дій працівника медзакладу під час виконання службових обов’язків.

Раніше повідомлялося, львів’янина засудили за напад на військовослужбовця ЗСУ.

Джерело