На Львівщині вилученого «Хамера» передали на потреби ЗСУ

ФОТО: Львівська обласна прокуратура

Суд задовільнив клопотання прокурорів Стрийщини про конфіскацію в дохід держави на користь Збройних сил України автомобіль марки Hummer H3. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Львівщини.

Рішення вже набрало законної сили.

Конфіскований Hummer передадуть військовим, для покращення мобільності підрозділів та забезпечення виконання ними бойових задач.

Нагадаємо, раніше вилучені в родичів Медведчука та Козака автівки передали на потреби ЗСУ (ВІДЕО).

Фото: Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури

ФОТО: Львівська обласна прокуратура

Зокрема, за ініціативи Стрийської окружної прокуратури протягом 2022-2023 років передано 9 транспортних засобів, як легкових так і мікроавтобусів.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України