На Львівщині внаслідок влучання ворожих ракет, завдано шкоди довкіллю майже на 34 мільярди гривень

За 10 місяців війни шкода довкіллю Львівщини від агресії рф оцінюється у майже 34 мільярди гривень.

Як повідомляє Держекоінспекція у Львівській області, з початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України у Львівській області зафіксовано 34 події, що призвели до заподіяння збитків довкіллю внаслідок влучання ворожих ракет або падіння їх уламків.

У кожному з випадків фахівці Державної екологічної інспекції були залучені правоохоронними органами як спеціалісти у кримінальних провадженнях, що передбачено ст. 71 КПК України, для документування фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу.

Спеціалістами Інспекції проведено обстеження територій та об’єктів, що зазнали ушкоджень, відібрано 242 проби грунтів та 123 проби води, здійснено відповідні заміри та розрахунки з метою визначення розміру збитків.

Встановлено, що сума збитків, заподіяних довкіллю Львівської області в результаті військової агресії російської федерації, становить 33 млрд. 820 млн. 73 тис. 53 грн., з них:

32 млрд. 216 млн. 251 тис. 944 грн. — збитки, заподіяні  земельним ресурсам внаслідок засмічення грунтів;

1 млрд. 601 млн.  209 тис. 165 грн. — збитки, заподіяні  земельним ресурсам внаслідок забруднення грунтів;

2 млн. 205 тис. 301 грн. — збитки, заподіяні атмосферному повітрю внаслідок загоряння об’єктів та, відтак, потрапляння в повітря забруднюючих речовин;

406 тис. 643 грн. — збитки, заподіяні знищенням або пошкодженням зелених насаджень.

Як повідомлялося, мешканці Солонки показали наслідки ракетного удару по селу.

 

Джерело

Новости Украины