На Луганщині загинув Герой зі Львівщини Ярослав Митюк

На війні загинув наш земляк із с.Долиняни (родом із с.Добряни) Ярослав Ярославович Митюк, 6 лютого 1996 р.н. Про це інформує Городоцька територіальна громада.

Ярослав тривалий час активно волонтерив, а згодом добровільно приєднався до складу воїнства 3 Окремої штурмової бригади.

Будучи вірним військовій присязі, захищаючи цілісність України, Ярослав загинув 15 червня 2024 року на Луганщині.

У захисника залишились батьки, дружина, малесенька донечка, брат.

Про час прощання з воїном буде відомо згодом.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України