На Полтавщині поліцейські долучилися до онлайн напівмарафону

Знай наших!

На Полтавщині місцеві поліцейські долучилися до онлайн напівмарафону «Полтава». Участь в такому заході правоохоронці приймають вже не вперше, передається на сайті Нацполіції у Полтавській області. 

Як зазначається, участь в марафоні взяли працівники Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування поліції Полтавщини. А саме — В’ячеслав Антоненко, Дмитро Добряк, Сергій Шульга та працівник слідчого управління Вְ’ячеслав Ясько й працівник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Полтавській області Денис Савельєв. 

Під час змагання спортсменів підтримували їх друзі, рідні та колеги. Дистанцію у 21 кілометр подолав Дмитро Добряк. Він посів місце в першій десятці (9-й із 223 зареєстрованих учасників). Загальний залік з часом у Дмитра — 1:33:12. 

Крім цього, додається, що під час марафону кожен із поліцейських встановив свій новий особистий рекорд. Ще, отримав відзнаку фінішера. Всіх поліцейських поєднує одне – вони дотримуються здорового способу життя. 

Раніше, видання 05366 писало: кременчужани бігтимуть заради дітей благодійний пів марафон. А також: «Смачна Полтавщина»: мешканців області запрошують на онлайн-марафон» та «Під час благодійного забігу кременчужани зібрали 20 тисяч гривень». 

Нацполіція у Полтавській області

Источник