На продаж виставили спорткар Porsche 911 в унікальному кольорі (ФОТО)

Купити Porsche 911 Club Coupe могли тільки переможці лотереї. Спорткар вирізняється унікальним оформленням екстер’єру та інтер’єру.

На аукціон Gooding & Company виставили дуже рідкісний Porsche 911 Club Coupe 2012 року випуску. Загалом було побудовано 13 таких спорткарів.

Porsche 911 Club Coupe заснований на спорткарі в кузові 991. Ця версія вирізняється незвичайним кольором кузова Family Green. Його неможливо замовити навіть через програму автовиробника Paint to Sample.

Купити Porsche 911 Club Coupe могли тільки члени клубу Porsche. Покупців обирали за допомогою лотереї. Водночас один із 13 екземплярів залишився в музеї Porsche.

Цей спорткар також відрізняється унікальним інтер’єром у кольорі Espresso. Крім цього існує лише два таких авто з правим розташуванням керма.

Також Porsche 911 Club Coupe отримав опціональний пакет Sport Design. Він охоплює особливий спойлер і колісні диски Sport Techno в колір кузова.

Спорткар оснащений 3,8-літровим опозитним двигуном потужністю 430 к.с. Він працює в парі з семиступінчастою роботизованою коробкою передач із двома зчепленнями.

Попередня оцінка Porsche 911 Club Coupe становить від 349 000 до 412 000 доларів. Торги за лот почнуться вже 1 вересня.

Новости Украины