На Сумщині фейковий голова селищної ради ошукав жінку на 7000 грн

Із заявою про шахрайство у поліцію звернулася 57-річна жителька селища Вороніж Шосткинського району. Жінка розповіла, що тривалий час намагається продати будинок у селищі, який дістався їй у спадок. З цією метою вона розмістила оголошення на відомому сайті в Інтернеті.

Через деякий час на мобільний телефон жінки зателефонував невідомий, який назвався головою селищної ради, де продається будинок. Чоловік повідомив, що знайшов покупців на майно та запитав, чи готові документи для продажу нерухомості. Остання заперечила та пояснила, що збиралась їх підготувати у період угоди купівлі – продажу. Тоді він запропонував їй свою допомогу у вирішенні питання з оформлення належних документів у найкоротші строки за 7000 гривень, які необхідно перерахувати на вказаний ним банківський рахунок.

Коли гроші були надіслані, жінка зателефонувала «добродію» та призначила з ним зустріч для уточнення деталей. Той спочатку «відтягував» час, посилаючись на зайнятість, а потім і зовсім перестав виходити на зв’язок.

У поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та розпочали розшук зловмисника.

Источник

Новости Украины