На Тернопільщині автомобіль переобладнали під польову кухню

За інформацією: Суспільне Тернопіль.

Суспільне Тернопіль

Автомобіль для господарських потреб Збройних сил України відправили на фронт захисникам зі Збаража. Вантажівку зібрали та переобладнали працівники місцевого комунального підприємства разом з військовими та волонтерами.

За словами міського голови Збаража Романа Полікровського, автомобіль слугуватиме пересувною польовою кухнею. Там встановили необхідне обладнання.

У Збаражі автомобіль переобладнали під польову кухню. Суспільне Тернопіль

"Цей автомобіль – хороший зразок пересувної кухні, яка працює на дизельгенераторі і вона, власне, обладнана й плитами для приготування їжі, і мийкою, а також пральною машиною й самим теплогенератором. Теплу воду готує бойлер, який також встановлено в машині. Будемо шукати можливість робити подібні автомобілі. Також є ідея робити пересувні бані, де наші бійці могли би приймати душ в польових умовах".

Роман Полікровський. Суспільне Тернопіль

Переобладнати звичайну вантажівку на пересувну польову кухню запропонували працівники місцевого комунального підприємства.

"Генератор буде працювати в будь-яких умовах. Кухня дуже мобільна. Таке робиться вперше", – каже директор комунального підприємства "Збараж" Ігор Богайчук.

Автомобіль використовуватимуть для приготування їжі захисникам. Суспільне Тернопіль

На передову автомобіль доставлять військові, які допомагали комунальникам його переобладнувати.

"Це на базі КАМАЗа буде в нас кухня. Кухня, яка буде зачіплятися, переїжджати з нами туди, де ми знаходитимемося", – розповів військовослужбовець ЗСУ Андрій.

Військовослужбовець Андрій. Суспільне Тернопіль

Перед відправкою на передову автомобіль завантажили продуктами, засобами гігієни та речами першої необхідності. Священнослужителі освятили вантаж.