На Вінниччині в аварії за участю легковика та вантажівки загинуло подружжя

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Місце аварії за участю легковика та вантажівки у Гайсині. Фото: Нацполіція Вінниччини

На Вінниччині правоохоронці встановлюють обставини аварії, в якій загинуло подружжя. Сталася автопригода за участю легковика та вантажівки 8 грудня в Гайсині, повідомляють на сайті Нацполіції області.

За попередньою інформацією, 66-річний водій автомобіля "ВАЗ" розвертався у забороненому для цього місці та зіткнувся з вантажівкою Volvo, яка їхала у попутному напрямку. У результаті зіткнення травми, не сумісні з життям, отримала 58-річна пасажирка легковика. 66-річний водій, її чоловік, помер у лікарні під час надання медичної допомоги.

Нацполіція Вінниччини

Наразі слідчі з’ясовують усі причини та обставини цієї автопригоди у рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили загибель кількох осіб). Покарання за таке правопорушення — до десяти років позбавлення волі.

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України