На Вінниччині у пожежі загинула трирічна дитина

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Будинок, у якому сталася пожежа. Фото: скрін з відео ГУ ДСНС у Вінницькій області

На Вінниччині у пожежі загинула трирічна дівчинка. Сталося це ввечері 19 січня в селі Лучинчик Вендичанської громади Могилів-Подільського району.

Як повідомляють на Facebook-сторінці ГУ ДСНС у Вінницькій області, повідомлення про загоряння у житловому будинку на Службу "101" надійшло від працівників поліції о 20:18.

Займання сталося в одній із кімнат будинку, де була буржуйка. У цей момент в оселі було троє неповнолітніх дітей. Коли спалахнула пожежа, 9-річна дівчинка та 6-річний хлопчик одразу вибігли з будинку на вулицю. Їхня 3-річна сестричка залишилася в приміщенні. Її врятувати не вдалося. Що стало причиною виникнення загоряння та загибелі малолітньої дитини, наразі встановлють фахівці. Дітей, які врятувалися, госпіталізували.

Правоохоронці ж усі обставини цієї події з’ясовують у межах кримінального провадження попередньо за п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального Кодексу України з відміткою "нещасний випадок".

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України