На вокзалі у Харкові тепловоз збив жінку

Постраждалу ушпиталили.

На залізничній станції поблизу Південного вокзалу в Харкові тепловоз наїхав на жінку.

Про надзвичайну подію повідомили поліцейським, які негайно прибули на місце події.

Правоохоронці забезпечили охорону місця події, викликали слідчо-оперативну групу та спільно з медичними працівниками надали потерпілій необхідну допомогу до прибуття спеціалістів. Після цього її ушпиталили, вона перебуває під наглядом лікарів, повідомили у Нацполіції Харківщини.

Рух залізничного транспорту через подію не припинявся та здійснювався у штатному режимі. Наразі поліцейські встановлюють усі обставини та причини події. Перевірка триває.

Як писав UA-NEWS.in.ua, у громаді на Харківщині на вибухівці підірвалась жінка. Жінка їхала на велосипеді.

Автор: Марія Мирошниченко

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України