На укол від СМА для маленької хмельничанки Софії Коваль зібрали уже 85% необхідної суми

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Фото: Суспільне Хмельницький.

На укол "Золгенсма" для маленької хмельничанки Софії Коваль, яка має рідкісне захворювання спінальна м'язова атрофія, з необхідних 53 мільйонів гривень зібрали уже 85%. Про це Суспільному розповіла бабуся дівчинки Анна Коваль. За її словами, зараз онучка перебуває на підтримуючій терапії за кордоном.

У неділю, 9 жовтня, у Хмельницькому на стадіоні "Поділля" провели благодійне тренування із зумби зі збором коштів для Софії Коваль. Ліцензійна інструкторка спортивної програми, що включає в себе вправи з фітнесу та елементи латиноамериканських танців, Яна розповідає – благодійне тренування організували спеціально задля збору коштів на лікування маленької Софійки. Проводять його, зі слів Яни, вже вдруге.

Задля порятунку маленької Софії Коваль у Хмельницькому на стадіоні «Поділля» провели благодійне тренування із зумби. Фото: Суспільне Хмельницький.

"Дуже сподіваємось на те, що це принесе користь не лише тим, хто прийшов позайматися, але й родині Софії Коваль. Люди, які навіть не приходять сюди – вони просто донатять вже на картку безпосередньо сім’ї Софійки", – каже Яна.

Марія Ткаченко на тренування прийшла з дочкою. Жінка каже: "Сама маю дівчинку, тож бажаю здоров’я Софійці і хочу, щоб вона, нарешті, вилікувалась".

Бабуся Софії Анна Коваль говорить, із необхідної суми на укол для її онучки – 53 мільйонів гривень – зібрали вже 85%. Зараз дівчинка знаходиться на лікуванні в Німеччині.

На укол від СМА для Софійки необхідно зібрати ще майже 8 мільйонів гривень. Фото: Суспільне Хмельницький.

"Вже потрібно зараз колоти цей укол. Чим раніше, тим краще. Завтра подається «Спінраза» — це підтримуюча терапія, щоб вона не втрачала ті навички, які в неї є", — розповідає бабуся.

Спінальна м’язова атрофія – діагноз, через який трирічна Софія Коваль може поступово втратити здатність ходити, стояти, повзати та з часом дихати. Єдиний препарат – укол "Золгенсма" – потрібно ввести найближчим часом, поки дитина не набрала вагу 13 з половиною кілограмів. Тож збір коштів на лікування маленької Софійки триває.

Новости Украины