Нація повинна пам’ятати своїх героїв: у Тернополі вшанували загиблих у російсько-українській війні

За інформацією: Суспільне Тернопіль.

Суспільне Тернопіль

У Тернополі вшанували пам'ять загиблих у російсько-українській війні. Біля стели загиблим військові капелани відправили панахиду. Нацгвардійці поклали до підніжжя гірлянду з ялинкових гілок та квітів. Кореспонденти Суспільного розповіли, що на захід прийшли родичі та побратими тих, хто загинув від рук окупантів.

Військовий з Київської області Олександр Сигнаєвський разом із сином поклав квіти до стели героїв.

Військовий Олександр Сигнаєвський зі сином. Суспільне Тернопіль

"Ми прийшли сьогодні, у свято Покрови, вшанувати наших загиблих. Навіть у моєму батальйоні є вже втрати, два бійці. Вони поховані тут, у Тернополі. І це дуже важко. Мої побратими, з якими я спілкуюся, майже через кожних 2-3 тижні хлопців ховають. Сьогодні відбувається боротьба нашого народу, нашої нації за своє майбутнє. І я молю Господа, щоби ця боротьба була останньою, щоби вона не передалася нашим дітям", – говорить Олександр Сигнаєвський.

Вшанування загиблих у російсько-українській війні. Суспільне Тернопіль

Серед рідних загиблих – Марія Гурняк, матір добровольця і фотокореспондента Віктора Гурняка.

Марія Гурняк, матір Віктора Гурняка. Суспільне Тернопіль

"Для мами своя дитина, яка віддала життя за Україну, завжди була, є і буде тим героєм, яким є. Але це треба пам’ятати і вшановувати для життя України, для майбутніх поколінь, які підростають, щоби вони знали, завдяки кому це все створювалося".

Квіти й свічки біля стели загиблим. Суспільне Тернопіль

Новости Украины