Наживаються на горі: у Шостці шахраї збирають кошти нібито на слухові апарати для 2-річної дівчинки

Раніше було оголошено збір коштів для придбання слухових апаратів 2-річній мешканці Шостки Софії Гущі. Вартість двох слухових апаратів всього 39 тисяч гривень, але для сім’ї зібрати таку суму проблематично. Мама Софії, Олена Гуща, одна виховує чотирьох дітей. На її плечі лягло і дороге лікування дитини.

Нагадаємо, в 2018 році дівчинці поставили діагноз «менінгоенцефаліт, викликаний герпесом 6 типу». Софію обстежили і лікували в лікарнях міста Шостки і Сум. З 24 травня по 15 вересня 2018 року вона проходила стаціонарне лікування в Київській лікарні «Охматдит».

Через хворобу Софія перестала розвиватися і перший час всі навички були відсутні. У жовтні 2019 року в лор-інституті було виявлено, що у Софії глухота ІV ступеня. Софія до цих пір знаходиться на лікуванні вдома, щомісяця проходить обстеження в столичній лікарні і потребує слухопротезування.

Як повідомила Олена Гуща, їй стали дзвонити знайомі, повідомляючи, що по квартирах жителів Шостки ходять невідомі, збираючи кошти на слухопротезування, нібито, для її дочки. З собою носять фото дівчинки і ящичок для збору грошей. Деякі городяни жертвують їм свої гроші. Хто ці люди, які спекулюють на їх горі, Олена не знає, зібрані кошти їй ніхто не передавав і ніхто не повідомляв про збір коштів від її імені для Софії.

Будьте обережні, не віддавайте свої гроші шахраям!

Всі, хто хоче допомогти дівчинці, можуть перерахувати кошти на особистий рахунок мами.

Реквізити для перерахування допомоги:

5168757403916002 ПриватБанк (мама Олена Гуща)

Телефон мами 0952013560.

shostka.info/

Источник