Наступний сезон НХЛ можуть провести у чотирьох містах

Матчі НХЛ можуть відбутися в бульбашці
/ УХЛ

Поки триває раунд плей-офф в НХЛ, керівництво Ліги роздумує над проведення наступного сезону. Ті нововведення, які були запровадження через пандемію коронавірусу, можуть використати й в новому сезоні. Серед них і проведення матчів в так званих «бульбашках».

За даними журналіста Джона Шеннона, в наступному сезоні матчі НХЛ можуть відбутися лише в чотирьох містах, де і будуть такі «бульбашки».

Варте уваги: Мессі хоче покинути «Барселону»: причини, претенденти на футболіста та сума трансферу

«НХЛ та профсоюз гравців вже провели попередні переговори щодо наступного сезону. Одна з пропозицій полягає в тому, щоби створити чотири «бульбашки». 31 команда буде почергово проводити на цих площадках по 8 матчів», – написав Джон Шеннон.

Hearing the NHL and PA have had preliminary talks about next season. One proposal is to create 4 bubble cities, and rotating all 31 teams in those venues in 8 game increments.

At present, there’s no indication if all the cities would be in Canada.

But makes the most sense.

— John Shannon (@JShannonhl)
August 24, 2020

Він також додав, що поки невідомо, які саме міста прийматимуть матчі. Цілком ймовірно, що це будуть канадські міста.

Яка ситуація в НХЛ після пандемії коронавірусу

Регулярний сезон НХЛ так і не був дограний через пандемію коронавірусу та запровадження карантину. Однак плей-офф таки розпочали. Для цього довелося зробити декілька змін.

Всі матчі раунду плей-офф проводять у двох містах – Торонто та Едмонтоні. Ігри відбуваються без глядачів. Команди живуть у так званих «бульбашках» – вони проживають в готелях, не контактують фізично з іншими людьми поза «бульбашкою». І постійно проходять тест на коронавірус.

Новий сезон НХЛ повинен розпочатися 1 грудня. В регулярному чемпіонаті команди повинні провести 82 матчі.

Источник