НБУ випустив в обіг 10 мільйонів нових 10-гривневих монет. Присвячені теробороні


НБУ випустив в обіг 10 мільйонів нових 10-гривневих монет. Присвячені теробороні

Фото: пресслужба НБУ

Національний банк України випустив 10 мільйонів обігових пам’ятних монет номіналом 10 гривень «Сили територіальної оборони Збройних Сил України». Про це повідомляє пресслужба НБУ.

На реверсі монети зображено дві стилізовані фігури військовослужбовців, а також логотип та гасло Сил територіальної оборони ЗСУ: «Готові до спротиву». Аверс монети – ідентичний з аверсом обігової монети номіналом 10 гривень зразка 2018 року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: коротко про важливе

У Нацбанку наголошують, що реалізація основного тиражу нових монет як нумізматичної продукції банками-дистриб’юторами не здійснюватиметься. Національний банк передаватиме пам’ятні монети банкам для подальшої видачі клієнтам як звичайні обігові монети номіналом 10 гривень.

«Таким чином, поступово в готівковий обіг буде введено майже 10 млн таких пам’ятних монет. Тож вам може пощастити, і ви отримаєте її при розрахунках у торговельній мережі», – стверджують у НБУ.

Частина тиражу буде сформована у спеціально оформлені ролики. У ролик входитиме 40 монет. Вони реалізовуватимуться банками-дистриб’юторами (Укргазбанк, Радабанк, Таскомбанк та ПриватБанк) як сувенірна продукція. Тираж роликів – 12 500 штук.

  • 26 липня українці обрали найкращу монету 2021 року – фото.
  • 1 серпня НБУ попросив українців здавати непотрібну дрібницю на підтримку ЗСУ.
  • 15 вересня Національний банк ввів в обіг нову пам’ятну монету «Володимирський собор у Києві».

Приєднуйтесь до нас у Facebook та беріть участь у дискусіях

Джерело